Date / Time |
Away |
vs. |
Home |
Field |
5:00 PM |
12U Dream |
vs. |
12U Loose Ends |
2 |
5:50 PM |
12U Thornden Park Bulldogs |
vs. |
12U Eastwood Grizzlies Blue |
2 |
6:40 PM |
12U Team Raz |
vs. |
12U Central Square |
2 |
7:30 PM |
12U GBK Inferno Black |
vs. |
12U Salt City Renegades |
2 |
5:00 PM |
12U Thornden Park Bulldogs |
vs. |
12U Team Monica |
2 |
5:50 PM |
12U Apple Valley Timberwolves |
vs. |
12U Eastwood Grizzlies Yellow |
2 |
6:40 PM |
12U CNYFSC Yellow |
vs. |
12U CNYFSC Blue |
2 |
7:30 PM |
12U Loose Ends |
vs. |
12U CNYFSC Red |
2 |
5:00 PM |
12U Apple Valley Timberwolves |
vs. |
12U Team Raz |
2 |
5:30 PM |
12U CNYFSC Blue |
vs. |
12U Loose Ends |
1 |
5:50 PM |
12U Thornden Park Bulldogs |
vs. |
12U GBK Inferno Black |
2 |
6:20 PM |
12U Team Monica |
vs. |
12U Eastwood Grizzlies Blue |
1 |
6:40 PM |
12U Central Square |
vs. |
12U GBK Inferno Red |
2 |
7:10 PM |
12U CNYFSC Yellow |
vs. |
12U Dream |
1 |
5:00 PM |
12U Eastwood Grizzlies Yellow |
vs. |
12U GBK Inferno Red |
2 |
5:50 PM |
12U Eastwood Grizzlies Blue |
vs. |
12U GBK Inferno Black |
2 |
6:40 PM |
12U Central Square |
vs. |
12U Apple Valley Timberwolves |
2 |
7:30 PM |
12U CNYFSC Red |
vs. |
12U CNYFSC Blue |
2 |
5:00 PM |
12U GBK Inferno Red |
vs. |
12U Team Raz |
2 |
5:50 PM |
12U Loose Ends |
vs. |
12U CNYFSC Yellow |
2 |
6:40 PM |
12U Salt City Renegades |
vs. |
12U Team Monica |
2 |
5:00 PM |
12U CNYFSC Yellow |
vs. |
12U CNYFSC Red |
2 |
5:50 PM |
12U Eastwood Grizzlies Yellow |
vs. |
12U Central Square |
2 |
6:40 PM |
12U CNYFSC Blue |
vs. |
12U Dream |
2 |
7:30 PM |
12U Salt City Renegades |
vs. |
12U Thornden Park Bulldogs |
2 |
5:00 PM |
12U GBK Inferno Red |
vs. |
12U Apple Valley Timberwolves |
2 |
5:50 PM |
12U Salt City Renegades |
vs. |
12U Eastwood Grizzlies Blue |
2 |
6:40 PM |
12U Central Square |
vs. |
12U Eastwood Grizzlies Yellow |
2 |
7:30 PM |
12U Team Monica |
vs. |
12U GBK Inferno Black |
2 |
5:50 PM |
12U Team Raz |
vs. |
12U Eastwood Grizzlies Yellow |
2 |
6:40 PM |
12U Dream |
vs. |
12U CNYFSC Blue |
2 |
7:30 PM |
12U Salt City Renegades |
vs. |
12U GBK Inferno Black |
2 |
5:00 PM |
12U CNYFSC Red |
vs. |
12U Loose Ends |
2 |
5:50 PM |
12U Central Square |
vs. |
12U Team Raz |
2 |
6:40 PM |
12U Eastwood Grizzlies Blue |
vs. |
12U Thornden Park Bulldogs |
2 |
7:30 PM |
12U Apple Valley Timberwolves |
vs. |
12U GBK Inferno Red |
2 |
5:00 PM |
12U GBK Inferno Black |
vs. |
12U Team Monica |
2 |
5:50 PM |
12U CNYFSC Blue |
vs. |
12U CNYFSC Yellow |
2 |
6:40 PM |
12U Apple Valley Timberwolves |
vs. |
12U Eastwood Grizzlies Yellow |
2 |
7:30 PM |
12U Dream |
vs. |
12U CNYFSC Red |
2 |
1:10 PM |
12U CNYFSC Red |
vs. |
12U CNYFSC Yellow |
1 |
5:00 PM |
12U Team Raz |
vs. |
12U GBK Inferno Red |
2 |
5:50 PM |
12U Eastwood Grizzlies Blue |
vs. |
12U Team Monica |
2 |
6:40 PM |
12U Loose Ends |
vs. |
12U Dream |
2 |
7:30 PM |
12U Thornden Park Bulldogs |
vs. |
12U Salt City Renegades |
2 |
12:20 PM |
12UC-3 CNYFSC Yellow |
vs. |
12UC-2 Loose Ends |
1 |
1:10 PM |
12UC-4 Dream |
vs. |
12UC-1 CNYFSC Red |
1 |
5:00 PM |
12UA-3 GBK Inferno Black |
vs. |
12UA-2 Salt City Renegades |
2 |
5:50 PM |
12UA-4 Grizzlies Blue |
vs. |
12UA-1 Team Monica |
2 |
6:40 PM |
12UB-3 GBK Inferno Red |
vs. |
12UB-2 Grizzlies Yellow |
2 |
7:30 PM |
12UB-4 Central Square |
vs. |
12UB-1 Team Raz |
2 |
1:10 PM |
12UC-4 Dream |
vs. |
12UC-3 CNYFSC Yellow |
1 |
5:00 PM |
12UB-3 GBK Inferno Red |
vs. |
12UB-1 Team Raz |
2 |
5:50 PM |
12UA-4 Grizzlies Blue |
vs. |
12UA-2 Salt City Renegades |
2 |